S nami si poradíte s každou výzvou..

Ťažká téma..čo si budeme hovoriť..Nie je tato ako tato..Nie je manžel ako manžel. A nie každý tato či manžel dokáže všetko. Ale zhodneme sa – každý chce byť úspešný..každý chce niečo dokázať..niečo vytvoriť a zanechať po sebe.

Úspech závisí od mnohých faktorov – od talentu, okolností, okolitých podmienok či od aktuálneho stavu mysle a tela. Je to akási priaznivá konštelácia hviezd kedy ide všetko od ruky (aj to čo by sme nečakali). A potom sú dni menej priaznivé a pozitívne kedy aj čaj prihorí. Nuž, musíme sa s takýmito dňami vysporiadať, každý po svojom..

A netreba sa vzdávať. Naozaj. Mať chuť, motiváciu, cieľ niečo dosiahnuť je viac ako nepriaznivé okolnosti. Tak poďme do toho. Poďte si s nami vyrobiť svoju prvú skrinku, stolík či namontovať luster. Nebojte sa že to nezvládnete. Možno prídu prekážky, ale vzdávať sa netreba. Ten pocit z vlastnoručne zdokonaleného životného priestoru bude pre Vás nenahraditeľný. Budete na seba hrdý, bude na Vás hrdá Vaša rodina či priatelia. A ktovie či nebudú chcieť rovnaký stolík aj oni 🙂

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *