V skratke o nás..

Železiarstvo Kráľ - partner profesionálov - partner pre vaše projekty

Prečo vzniklo naše železiarstvo

"Maj svoj cieľ vždy pred očami."
-

Možno sa pýtate – prečo práve železiarstvo keď našou hlavnou činnosťou je už takmer 20 rokov predaj tanečných topánok a šiat? Áno – tieto dve činnosti ako ste iste uhádli spolu nesúvisia, no táto zvláštna doba prináša aj nové možnosti či  alternatívy.. a toto je jedna z nich…

Situácia na trhu v rámci dopytu a ponuky sa značne zmenila, nehovoriac o nákupnom správaní zákazníkov, ktorí sa museli dobe prispôsobiť..

Preto vznikla ponuka Železiarskeho tovaru v online priestore, aby bol dostupný kedykoľvek, komukoľvek a kdekoľvek 🙂

Našou najvyššou prioritou je už niekoľko rokov spokojnosť zákazníkov s dodaným tovarom či službou a nie je tomu inak ani teraz..

Kvalitný železiarsky sortiment ktorý ponúkame sa vyrába v rámci Európy, čo zvyšuje jeho rýchlejšiu dostupnosť a flexibilnejšie reakcie na dopyty.

Aby sme vedeli vyhovieť narastajúcemu dopytu po železiarskych komponentoch kutilov, majstrov či firiem – profesionálov na výrobu a dokončenie rôznych typov výrobkov – rozhodli sme sa mať celú našu ponuku v online priestore a požadovaný tovar zaslať kamkoľvek Na Slovensku kuriérom..

Samozrejme – tovar máme vo veľkej miere skladom v Košiciach, takže ak ste z Košíc či blízkeho okolia – viete si ho vyzdvihnúť aj osobne.

MK

ČO dokáže kutil

Či ste kutil „od prírody“ a máte talent alebo sa len učíte – s nami to bude vždy zábava 

Ťažká téma..čo si budeme hovoriť..Nie je tato ako tato..Nie je manžel ako manžel. A nie každý tato či manžel dokáže všetko. Ale zhodneme sa – každý chce byť úspešný..každý chce niečo dokázať..niečo vytvoriť a zanechať po sebe.

Úspech závisí od mnohých faktorov – od talentu, okolností, okolitých podmienok či od aktuálneho stavu mysle a tela. Je to akási priaznivá konštelácia hviezd kedy ide všetko od ruky (aj to čo by sme nečakali). A potom sú dni menej priaznivé a pozitívne kedy aj čaj prihorí. Nuž, musíme sa s takýmito dňami vysporiadať, každý po svojom..

A netreba sa vzdávať. Naozaj. Mať chuť, motiváciu, cieľ niečo dosiahnuť je viac ako nepriaznivé okolnosti. Tak poďme do toho. Poďte si s nami vyrobiť svoju prvú skrinku, stolík či namontovať luster. Nebojte sa že to nezvládnete. Možno prídu prekážky, ale vzdávať sa netreba. Ten pocit z vlastnoručne zdokonaleného životného priestoru bude pre Vás nenahraditeľný. Budete na seba hrdý, bude na Vás hrdá Vaša rodina či priatelia. A ktovie či nebudú chcieť rovnaký stolík aj oni 🙂

Ak máte potrebné komponenty a materiál – zvládnuť to bude hračka. Stačí len chcieť a my Vám v tomto snažení radi pomôžeme a budeme Vaším partnerom pri rôznych menších či väčších projektoch 🙂

Ak náhodou niečo nenájdete v našej ponuke – s dôverou sa na nás obráťte a urobíme všetko pre Vašu spokojnosť.

MK

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *