O nás

Tvorte s nami

Po 20 tich rokoch v podnikaní sme rozšírili naše portfólio o železiarsky tovar, aby sme uspokojili potreby trhu a zákazníkov v čo najväčšom rozsahu. Naše produkty sú vyrábané v najvyššej kvalite v rámci Európy a väčšinu z nich máme skladom v Košiciach –  teda ihneď k odoslaniu. Všetok tovar viete objednať emailom alebo cez kontaktný formulár a my Vám obratom poskytneme presné informácie o stave tovaru skladom ako aj o dodacej dobe. 

Stačí si len vybrať zo širokej ponuky železiarskeho sortimentu online a môžete sa pustiť do svojich kreatívnych diel. S nami zvládnete každý výzvu s prehľadom a určite oceníte kvalitné prevedenie jednotlivých komponentov.

Robíme všetko pre to aby sme uspokojili Vaše túžby pri tvorbe originálnych výrobkov či pri profesionálnej majsterskej práci. 


Veľkoobchod

Pre podnikateľov a firmy sme pripravili špeciálne cenové podmienky pri nákupe železiarskeho tovaru vo vyšších množstvách. Nezáleží na tom či ste firma alebo majster-kutil, ktorý vyrába a tvorí v rámci svojho voľného času. Sme tu pre Vás a Vaše kreatívne projekty, ktoré získajú s našimi železiarskymi komponentami punc jedinečnosti 🙂

Pre konkrétnu ponuku nás prosím kontaktujte a radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

Železiarstvo Kráľ - partner profesionálov aj kutilov